Jógová terapie pro ženy

 

Čtvrtek 17:30 - 19:00, Jako doma, Úvoz 47 (Jitka) Poslední volné místo. Začínáme 10.9. 2015

Uzavřená skupina maximálně devíti žen. Cena sekvence o deseti setkáních je 1 200,-

 

Jógová praxe určená ženám, které se snaží aktivně řešit své gynekologické potíže.

Specifické jógové pozice, vědomá práce se svaly pánevního dna, dechová cvičení a relaxace mohou napomoci při problémech s otěhotněním, s nepravidelnou či bolestivou menstruací, s hormonální nerovnováhou, v období menopauzy, při endometrióze a častých zánětech močového měchýře, při potížích s inkontinencí atd. Součástí každého setkání je v neposlední řadě prostor pro rozhovor a sdílení v kruhu žen.

 

O lektorce:

Mgr. Jitka Balášová

Pracuji jako lektorka jógy a psychoterapeutka, jsem máma dvou malých kluků. V posledních letech se věnuji hodně józe pro těhotné ženy a maminky malých dětí a často se od nich dovídám o potížích s početím a vleklých gynekologických problémech. Tak vznikla i idea otevřít skupinu terapeutické jógy pro ženy. Věřím (a stále více se o tom přesvědčuji díky zkušenostem i studiu dalších zdrojů), že individuálně navržená jógová praxe v součinnosti s odbornou gynekologickou péčí a případně s psychoterapií může velmi dobře podpořit léčbu těchto komplexních problémů.

 

Před vstupem do skupiny je vhodné absolvovat kurz Školy pánevního dna nebo si domluvit individuální konzultaci s lektorkou, abyste se seznámila s fungováním svalů PD a mohla se již vybavena touto zkušeností snadno připojit do skupiny terapeutické jógy.Uzavřená skupina, cena sekvence o deseti setkáních je 1 200,-.